תכנון מרכזים לוגיסטיים, אוטומטיים ומערכות הפצה

מרכז לוגיסטי הינו עמוד התווך של הארגון. הוא מקשר בין עולמות הרכש הייצור היבוא לבין הלקוח הסופי ומרכז את קליטת התוצרת, האחסון, ניהול והפצת התוצרת של הארגון .

 

תכנון מחסנים קונבנציונליים

מחסן מהווה חלק מהותי ומשמעותי בכל מפעל יצרני – חומרי גלם , חומרי אריזה ותוצרת גמורה. ניהול מחסן בצורה אפקטיבית ויעילה נגזר ישירות מתכנון התואם את הדרישות ותהליכי העבודה וההפצה של היצרן / חברה.

תכני מערכי מפעלים

חברתנו מתכננת מערכי מפעלים , סדנאות ייצור ובתי מלאכה במגוון גדלים בכל ענפי התעשיה.

על מנת שתהליך הייצור יהיה יעיל ואפקטיבי ובכדי שניצול המשאבים היקרים ביותר לארגון, כח אדם וזמן, יהיה מקסימאלי, חובה לבצע תכנון מקצועי, מדויק בהתאם לספציפיקציות  ודרישות ייחודיות של המפעל ותהליכי הייצור. 

תכנון שרשרת אספקה ויעילות התפעול

תכנון האסטרטגיה והטקטיקה של התפעול, מטרתו לבסס מערכות עסקיות הפועלות ברמה הגבוהה ביותר של יעילות ומצוינות תפעולית. לפני תחילת כל פרויקט אנו  נבחן את  הכדאיות הכלכלית ונזהה  את הפתרון היעיל ביותר עבורך, בעלות הנמוכה ביותר ושתקבל את התוצאה הטובה ביותר. 

מערכות מידע לניהול לוגיסטי

בימינו, לא ניתן להפעיל כל מערך אחסנה והפצה קונבנציונלי ו/או אוטומטי ביעילות התפעולית הנדרשת ללא שילוב והטמעת של מערכות ממוחשבות, התומכות בתהליכי התפעול.

הדמיות תלת מימד

אנו עושים שימוש במערכת ייעודית המאפשרת הפיכת תכנית הפרוייקט הדו מימדית לתוכנית בתלת מימד ומספקת המחשה ויזואלית יוצאת דופן, איכותית ומציאותית עבור הפרוייקט שתכננו עבורך.

073-374-2284